#3 Fav Artyści: BEYONCE

środa, października 12, 2016


Beyonce to moja ulubiona artystka. Nie tylko kocham jej muzykę, ale też wszystko co po za nią tworzy. Jej występy to jest prawdziwe show. Wydała kolekcje ubrań- Ivy Park, która moim zdaniem jest świetna, tak samo jak jej styl. Jest genialną tancerką. Jednak najbardziej uwielbiam jej głos i to co ona potrafi z nim zrobić, jak dla mnie wykonania na żywo są lepsze niż te ze studia.Nie mogę wybrać ulubionego albumu. Póki co wciąż nie mogę dojść do siebie po przesłuchaniu najnowszego visual album- Lemonade, to jest dla mnie prawdziwa sztuka. Pokazała wszystkie uczucia jakie ją spotkały po zdradzie męża, od rozpaczy, przez złość po pojednanie. Przekazała cudną historie, tworząc przy tym piosenki, które stały się hitami.


Nie można zapomnieć o tej klasycznej Beyonce sprzed lat. Każdy kojarzy takie utwory jak Single Ladies, Halo czy If I Were a Boy, to przeszło już do historii.


Jej nowa trasa koncertowa The Formation World Tour, jest dopracowana w każdym szczególe, stroje, muzyka, choreografie, wszystko razem tworzy niepowtarzalne show.


Nie można też zapomnieć o tylu świetnych kolaboracjach Beyonce z innymi artystami jak Coldplay, Shakira czy Lady Gaga. 
Jaka jest wasza ulubiona piosenka Beyonce? Myślicie, że zasłużyła na miano Królowej R&B?

Filmy zawarte w poście pochodzą z kanałów Beyonce i beyonceVEVO na YouTube. 

3 komentarze

  1. Osobiście słucham nieco innej muzyki, ale od czasu do czasu uwielbiam posłuchać Beyonce. Jej głosy ♥
    >>alicce-alice.blogspot.com<<

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie jestem jej wielką fanką dlatego nie mam jednej ulubionej piosenki. Mimo wszystko uważam, że ma fajny głos. ;) przewrotowiec.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń