#7 Tydzień Filmowy: Poradnik pozytywnego myślenia.

niedziela, marca 01, 2015

Hejoł :)
To już ostatni dzień tygodnia filmowego. Musze Wam powiedzieć, że taka seria postów to bardzo fajna sprawa, kiedyś na pewno to powtórzę, ale raczej nie w trakcie roku szkolnego. Przejdźmy do recenzji filmu- "Poradnik pozytywnego myślenia".


Pat Solitano to mężczyzna w średnim wieku. Stracił pracę i swoją ukochaną żonę. Jej kochanka prawie nie pobił na śmierć, z tego powodu, jak i także częstych wahań nastroju, trafia do szpitala psychiatrycznego. Spędza w nim parę miesięcy po czym opuszcza go, ale nadal jest pod opiekom psychiatry jak i policji. Pat pragnie odzyskać swoją żonę, jednak ma do niej zakaz wszelakiego kontaktu. Jego przyjaciel- Ronnie zaprasza go na kolacje do swojego domu. Tam poznaje Tiffany, siostrę żony Ronniego, która niedawno straciła męża i jest też troszeczkę nie poprawna umysłowo jak Pat. Ta dwójka ludzi zaczyna spędzać ze sobą coraz więcej czasu, aż w końcu się zaprzyjaźniają. Tiffany ma przekazać potajemnie list od Pata jego żonie, w zamian Tiffany pragnie, aby on wziął z nią udział  w konkursie tańca. Pewnego dnia tata Pata prosi go, aby poszedł on na bardzo ważny mecz ich ulubionej drużyny. Niestety dochodzi tam do bójki, a wynik starcia na boisku nie jest zadowalający. Ojciec Pata traci pewien majątek, ale ma szanse go odzyskać jeżeli zostaną spełnione dwa warunki. Reszty filmu jak zawsze Wam nie opowiem, bo to już sprawdźcie sami.Obsada w tym filmie jest na prawdę genialna. Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Robert De NIro i wiele innych. Mi najbardziej spodobała się gra Jennifer. Dostała ona za tą role Oscara i szczerze się temu nie dziwię. Ta produkcja znowu należy do tego typu filmów z, których można się czegoś nauczyć. Jednak to pouczenie każdy musi wywnioskować sam, dlatego tego też Wam nie zdradzę.

Oceniam: 10/10.

Zwiastun:KLIK

Oglądaliście ten film? Podobał Wam się? Uważacie, że Jennifer słusznie dostała Oscara za tą rolę? A może ta recenzja zachęciła Was do poznania tej historii?

Chciałabym jeszcze Wam serdecznie podziękować za taką aktywność przy tej serii postów na prawdę nie spodziewałam się. Za każdy komentarz czy wyświetlenie bardzo dziękuje :)


Dziękuje za czytanie,
Wiktoria.

1 komentarze

  1. Zapraszam Ciebie do mojego blogowego sklepiku ;) Może Ci się coś podoba. Codziennie nowości !

    OdpowiedzUsuń