Perfumy:"The Key"

sobota, listopada 08, 2014

Eloszki :)

W 2013 roku na rynku pojawiły się nowe perfumy marki Justin'a Bieber'a "The Key". Niektóre wonne płyny są kupowane ze względu na jakość, rekomendacje sławnych osób i sygnowanie produktu ich nazwiskiem lub po prostu przyciągają nas wyglądem zewnętrznym-i tak- są takie, które łączą wszystkie te cechy w bajeczny sposób. Moim zdaniem należą do takich właśnie perfumy "The Key". 
Na początku omówię ich wygląd zewnętrzny. Moim zdaniem estetyka produktu jest na naprawdę wysokim poziomie. Wzór znajdujący się na przodzie pudełka ściśle zawiązuje do nazwy produktu, a kolory idealnie ze sobą współgrają. Fiolka ma proporcjonalne kształty, które nadają jej elegancji. Podkreślają ją  kolor biały w połączeniu ze złotym. Na tyle opakowania widnieje zdjęcie Justin'a Bieber'a. Przy fiolce znajduje się zawieszka w kształcie kluczyka, który jest znakiem rozpoznawczym perfum. Oto jak wygląda produkt:
Jeżeli chodzi o zapach to muszę powiedzieć,że jest on bardzo mocny. Wyczuwamy woń słodkich mandarynek w połączeniu z brzoskwiniami oraz gruszką. Dany zapach naprawdę przypadł mi do gustu i polecam go każdemu. 
Perfumy "The Key" zakupiłam na stronie http://www.iperfumy.pl/ . Produkt doszedł do mnie nie uszkodzony więc jest to wielki plus dla danego sklepu internetowego. Muszę także przyznać, że ceny tych jak i wielu innych perfum są o wiele tańsze niż w nie jednej drogerii, dlatego polecam wam ten sklep.
Mam nadzieję, że dana notka wam się spodobała. Proszę o zostawienie swojej opinii w komentarzu jak i zagłosowanie w ankiecie na temat bloga. Przypominam także o tym iż można być informowanym o nowościach na blogu poprzez Twitter'a, a więc chętnych proszę o pozostawienie swojego unsername w komentarzu.
Życzę wszystkim miłego tygodnia :)

0 komentarze