Farmona "tutti frutti"

środa, grudnia 16, 2015


 To nie są pierwsze produkty z tej firmy jakie posiadam i ponownie jestem z nich naprawdę zadowolona. Jeżeli szukacie bardzo dobrego płynu do kąpieli i masła do ciała to właśnie go znaleźliście. Są to świetne produkty dla samego siebie, ale równie dobrze sprawdza się jako świąteczny prezent.


Płyn do kąpieli jest cudowny.Czuć silny zapach jeżyny i maliny, który długo utrzymuje się na skórze. płyn ten bardzo dobrze się pieni przez to tak szybko tez się nie kończy. Nie mamy po nim tez uczucia tak jakby klejącej się skóry, wręcz przeciwnie po kąpieli jest ona bardzo gładka i świeża. 


Masło do ciała również jest o zapachu jeżyny i maliny. Tak samo jak przy płynie won jest wyczuwalna przez bardzo długi czas od aplikacji. Bardzo szybko wchłania się w skórę, nawilżając ją i wygładzając. Po kilku dniach od stosowania widać znaczącą różnice, ponieważ skóra nie jest już tak szorstka.  Produkty od Farmony są jednymi z moich ulubionych, z ręką na sercu mogę polecić je każdemu i zapewnić, że zawiedzionym nie będzie. 


Lubicie tą firmę? Macie może jakieś produkty od nich? 


Wiktoria.

1 komentarze

  1. Bardzo lubię te produkty, ja miałam kiedyś wersję pomarańczową, świetnie mi się jej używało :)

    OdpowiedzUsuń